My Team
Dagens kampe Dagens resultater Get 2 Football

Kontakt

Kontakt oplysninger  - kontoret er lukket i uge 42  (16/10 - 22/10)

Kontortider:                            

FFI Fodbold - Fodboldvej 7  
9900 Frederikshavn

Telefon: 9842 9127

Mail: ffi@ffifodbold.dk

 

 

Kontoret            

 

  Mandage   08.00   16.00        
  Tirsdage    08.00 16.00        
  Onsdage   Lukket -          
  Torsdage   08.00 16.00        
  Fredage   08.00 13.00         
  Lørdage   Lukket            
  Søndage   Lukket            
                   
                   
Administration

Poul Beck

Tlf.: 9842 9127 

e-mail: Poul

  Inspektør

Ronni Jensen

Mobil: 2892 8593  

e-mail: Ronni 

     
    Kampfordeler

Ole Lyng

Mobil: 4047 0787

e-mail: Kampfordeler

     

Admin. Frederikshavn Kunstgræsbane:  Mobil: 4047 0787  e-mail: kampfordeler@ffifodbold.dk

     

Webmaster hjemmeside: Poul Beck - e-mail:  ffi@ffifodbold.dk  

Webmaster hjemmeside: Henrik Kærsgaard - e-mail: henrik.k@has.dk   

Facebook: 

 

Bestyrelse

 e-mail

Telefon

 

Anders Brandt

 abso@frederikshavn.dk

 2025 2943

 

Laila H. Pedersen

 Laila-claus@hotmail.com

 2467 1563

 

Pauli Jørgensen

 pauli@outlook.dk

 4027 4266

 

Ole Lyng

krilvej15@gmail.com

4047 0787

 

John Nygaard Mørup (rådgiver)

jnm@uni-way.com

2219 1417

 

Jens Tang Olesen

jto@pc.dk

4059 6747

 

Lindy Wiis

Lindy.wiis@peakperformance.com

4082 1516

 

Henrik Dolmer

hdolmer@waoomail.dk

2230 0891

 

Pernille Tolstrup

tolstruppernille@gmail.com 4115 6508  
       
Sportsudvalg senior      

Lindy Wiis

Lindy.wiis@peakperformance.com 4082 1516  

Peter Vestmark

peter@sgme.dk 5139 9487  

Per Knudsen

phk@sport.dk 4030 1151  

Ole Nielsen

     

Thomas Lodberg Hansen 

     
       
Sportsudvalg Damer      
Kenneth Dalsager fam.dalsager@vip.cybercity.dk 2654 0504  
       
Ungdomsudvalget      
Henrik Dolmer hdolmer@waoomail.dk 2230 0891  
Laila Pedersen laila-claus@hotmail.com 2467 1563  
Jens Tang Olesen  jto@pc.dk 4059 6747  
Michael Jørgensen  michael-jorgensen@hotmail.com  4190 8824  
Anders Thorst  nythorst@gmail.com 2977 9637  
Hanne Risom  hanne.risom@gmail.com 2258 6797  
       
Senior trænerteam      
Christian Kærsgaard skovbrynet32@privat.dk 2542 7798  
Michael Jacobsen tille463@gmail.com 2331 2483  
Peter Jørgensen  hilfemo@me.com 3173 5314  
       
Holdleder      
Lindy Wiis - senior Lindy.wiis@peakperformance.com 4082 1516  
Jan Klarskov - Senior   5159 0729  
Martin "Olic" Pedersen - Koordinator senior mpsen_11@hotmail.com 6126 0306  
Anders Holm Kristensen   holmk.anders@gmail.com 2536 4073  
       
Skadesbehandler      
Christian Andersen prik@email.dk 30 38 05 11  
Flemming Guldager flemming.guldager@konicaminolta.dk  2936 5460  
       
Læge      
Søren Schmidt Olesen      
       
Old Boys      
Jan Dannerbugt dannerbugt@webspeed.dk 2220 4412  
Bjarne Andersen ba.eng@roblon.com 9843 0302  
       
Målmandstræner      
       
       
U19 - 2000      
Jesper Snebang  jp@nordicseaweed.com  4220 6040  
       
U17 - 2001      
Thomas Petersen    thomaspetersen10@hotmail.com 5363 4429  
       
U16 - 2002      
Allan Jensen  fmi-f-udfh20@mil.dk  4172 4771  
       
U15 - 2003      
Bent Kristensen dppbent@gmail.com 4033 9923  
Dennis Fuglsang fuglsang@aabf.com 2266 5192  
       
U14 - 2004      
Michael Jørgensen michael-jorgensen@hotmail.com 4190 8824  
Henrik Maler Christensen henrikmaler@webspeed.dk 4041 9664  
Hans Bolvig Nielsen habo1975.hbn@gmail.com 2338 4462  
       
U13 - 2005      
Henrik Dolmer hdolmer@waoomail.dk 2230 0891  
Mikkel Jensen theresejensen@webspeed.dk 2083 9259  
Carsten Venø cvenoe@gmail.com 2089 8753   
       
U12 - 2006      
Kristian Jensen jensenkristian19@gmail.com  2335 1429  
Marco Bendixen marco.z1998@hotmail.com 4295 5574  
       
U11 - 2007      
Kristian Elbæk Andersen ke@frhavn-gym.dk 2371 7100  
Jan Jacobsen jj@denex.dk 4132 6088  
       
U10 - 2008      
John Kristensen  john_c@live.dk  2225 0648  
       
Micro      
Christian Maysfelt (U9) cmaysfelt@gmail.com 6162 2262  
Kristoffer Madsen (U9) djevida@msn.com 3117 7882  
Bjarne Svendsen (U9) bs.bjsend@gmail.com 2897 8525  
Michael H. Olsen (U9) mi@frhavn-gym.dk 4078 5128  
Thilde Ottosen (U8) reneottosen@outlook.com 6169 0204  
Sofie Beermann (U8) sofiebeermann@hotmail.com 2713 8250  
Cecilie Nygaard (U8) cecilie45@live.dk 2872 1798  
Christoffer Marcussen (U7) marcussenchristoffer@gmail.com 2894 9343  
Deniz Hansen (U7) deniz-ch@hotmail.com 5253 8207  
Patrick Nielsen (U7) patriknielsen355@gmail.com 2553 5509  
Hanne Risom (U5-6) hanne.risom@gmail.com 2258 6797  
       
Træner Udviklingshandicap      
Kenneth Dalsager fam.dalsager@vip.cybercity.dk 2654 0504  
Per Thomsen pertho@outlook.dk  2051 4388  
       
Damer/Piger      
       
Damesenior      
Anders Clausen beermannclausen@mail.dk 2214 5059  
Allan Gøgsig bng@webspeed.dk 2144 7150  
Kenneth Dalsager - Holdleder fam.dalsager@vip.cybercity.dk 2654 0504  
       
U18 Piger      
Lone Risom risom.pedersen@webspeed.dk 3028 6467  
Carsten Degn      
       
U14/15 Piger      
Julie Munch Risom julie_risom@hotmail.com 4232 1058  
Fie Risom fierisompedersen@hotmail.com 4084 6467  
Anders Thorst thorst@mail123.dk 2977 9637  
Christian Mikkelsen chmi@frederikshavn.dk 5135 7964  
       
U12/13 Piger      
Peter Bob Christensen peter@hpnj.dk 2010 8016  
Louise Dolmer louise.dolmer@hotmail.com 4222 0491  
Sille Munkebæk Jacobsen sille.munkebaek.jacobsen@skolekom.dk 6127 8788  
       
U11 Piger       
Brita Brogaard info@helsekosten.dk 6171 2720  
Lars Rom lars.rom@live.dk 6094 0402  
       
Micro konsulent      
Hanne Risom hanne.risom@gmail.com 2258 6797  
       
Kontoret      
Poul Beck ffi@ffifodbold.dk 9842 9127  
       
Inspektør      
Ronni Jensen ronni@ffifodbold.dk  2892 8593  
       
Kampfordeler       
Ole Lyng kampfordeler@ffifodbold.dk 4047 0787  
       
Admin. Frederikshavn Kunstgræsbane kampfordeler@ffifodbold.dk 4047 0787  
       
CUP No. 1.      
Salg      
  info@cupno1.com    
Koordinator      
Poul Beck ffi@ffifodbold.dk 9842 9127   
       
Strategisk Cup No. 1 udvalg      
Per Højbjerre phojbjerre@gmail.com 3011 9160  
  info@cupno1.com    
Martin Høeg martin@wgs.dk 4089 1620  
Lars Slinger lars.slinger@nordjyske.dk  2267 2555  
Pauli Jørgensen pauli@outlook.dk 4027 4266  
Christian Kærsgaard skovbrynet32@privat.dk 2542 7798  
Poul Beck  ffi@cupno1.com 9842 9127  
       
Klub 60+      
Orla Thomsen orlathomsen@live.dk   3049 6250  
Leif Mikkelsen    6126 9435  
       
Cafeteriaet      
Charlotte Werenskjold / Vagtplanlægning cs@orskov.dk 2069 6374  
Allan Sørensen / Indkøb allan_soransen@hotmail.com 5051 3225  
       
FfI Fodbold - Fodboldvej 7 - DK-9900 Frederikshavn - Denmark - Phone: +45 9842 9127 - Mail: ffi@ffifodbold.dk